Дома Совет Претседател
Претседател на Советот на Општина Штип

 

vlatko-mitasevД-р Влатко Миташев

На првата, конститутивна седница на Советот на Општина Штип, оддржана на 15 април 2013 година, д-р Влатко Миташев е избран за Претседател на Советот на Општина Штип.

По професија, Влатко Миташев е лекар – оториноларинголог. Тој работи во неговата специјалистичка ординација за болести на уво, нос и грло „Д-р Миташев“ во Штип. Зад себе има неколку децениско искуство како доктор специјалист за уво, нос и грло.

 


Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Календар

Октомври 2017
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize