Дома Соопштенија Продолжено работно време на 22.03.2019, по повод празникот Чет’рсе
Продолжено работно време на 22.03.2019, по повод празникот Чет’рсе
Петок, 22 Март 2019 10:13

opstina-stip-zgrada-3Почитувани,

Ве известуваме дека по повод празникот Чет’рсе на 22.03.2019 г., (петок) угостителските објекти и локалите ќе имаат продолжено работно време за 2 часа, поточно до 3 часот по полноќ, додека оние локали коишто се во станбен објект ќе имаат продолжено работно време до 2 часот по полноќ.

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Јуни 2020
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize