Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Претседателот Пендаровски во посета на Штип
Претседателот Пендаровски во посета на Штип
Вторник, 06 Април 2021 18:26

PretsedatelPendarovski-01Претседателот Пендсровски денес ја посети модуларната болница во Штип, при што се разговараше за потребата од реформи во здравствениот систем.

Градоначалникот го информираше претседателот Пендаровски за состојбата со Ковид 19 во регионот.

Ја користиме оваа прилика да испратиме апел до сите граѓани да останат одговорни, да одржуваат дистанца и да не се групираат.

PretsedatelPendarovski-02

PretsedatelPendarovski-03

PretsedatelPendarovski-04 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Април 2021
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize