Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Отворање на модуларната болница во Штип
Отворање на модуларната болница во Штип
Четврток, 01 Април 2021 19:17

ModularnaBolnica-01Денеска е ставена во функција модуларната болница во Штип.

Здравјето на граѓаните е и ќе остане наш врвен приоритет. Модуларната болница во Штип ќе биде од исклучителен придонес и за другите градови од Источна Македонија. 

Апелираме да останете одговорни, да одржувате дистанца, да носите маски и да не се групирате.

ModularnaBolnica-02

ModularnaBolnica-03

ModularnaBolnica-04 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Април 2021
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize