Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Тампонирање и бетонирање на улици во населба Македонка
Тампонирање и бетонирање на улици во населба Македонка
Вторник, 02 Март 2021 17:38

Ulici-NasMakedonkaЈавното претпријатие "Стипион" започна со работа во нас. Македонка.
Во моментот се тампонираат улици, со што следува и бетонирање на истите.
Општина Штип се грижи за сите подеднакво.

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Април 2021
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize