Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Средба со друштво на планинарски спортови „Лисец“
Средба со друштво на планинарски спортови „Лисец“
Петок, 26 Февруари 2021 17:58

DPSLisec-01Ваквите средби ни се со исклучителна важност, со цел афирмација на планинските спортови!

ДПС “Лисец” е организација која ги сплотува сите планински спортови повеќе од 50 години.

Во рамки на “Лисец” функционираат неколку спортски клубови како Спортско качување, Спелеологија, Алпинизам, Спортска ориентација, планинарство и планинско трчање.

DPSLisec-02

DPSLisec-03 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Април 2021
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize