Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Посета на Амбасадорката на Велика Британија, Рејчел Галовеј
Посета на Амбасадорката на Велика Британија, Рејчел Галовеј
Среда, 24 Февруари 2021 18:01

Ambasadorka-GB-01Амбасадорката на Велика Британија, Рејчел Галовеј на посета во Општина Штип.

Се разговараше за проектите кои општината ги реализира од европските фондови, но и за трговската соработка меѓу Велика Британија и Северна Македонија.

Во наредниот период  со тимот на амбасадорката Галовеј ќе соработуваме за да се воспостави онлајн форум со компаниите, а со цел да се изнајдат комуникации и партнери во Велика Британија.

Ambasadorka-GB-02

Ambasadorka-GB-03

Ambasadorka-GB-04 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Април 2021
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize