Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Увид во градежни активности во нас. Три Чешми
Увид во градежни активности во нас. Три Чешми
Вторник, 09 Февруари 2021 18:10

NasTriCessmi-03Градоначалникот на Општина Штип, Д-р Сашко Николов денеска изврши увид во градежните активности во нас. "Три Чешми", кадешто разговараше со тамошните жители.


Општина Штип продолжува понатаму со инвестирање во проекти за подобар живот на граѓаните. Инфраструктурата на прво место!

NasTriCessmi-01

NasTriCessmi-02

NasTriCessmi-04

NasTriCessmi-05

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Март 2021
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize