Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Посета на касарна заедно со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска
Посета на касарна заедно со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска
Вторник, 05 Јануари 2021 17:07

Kasarna-01Градоначалникот на Општина Штип, Д-р Сашко Николов заедно со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска беа во посета на касарната во Штип.

Исто така тој имаше кратка работна средба со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска.

Kasarna-02

Kasarna-03

Kasarna-04

Kasarna-05

Kasarna-06

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Декември 2021
П В С Ч П С Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize