Дома Настани Посета на ТППЕ - Штип
Посета на ТППЕ - Штип
Среда, 30 Декември 2020 14:28

TPE-01Денес, градоначалникот на Општина Штип, Д-р Сашко Николов изврши смотра и увид во работата на ТППЕ - Штип. 

Општина Штип од бучетот одвои еден милион и триста илјади денари за набавка на нови униформи, заштитни чизми и ракавици.

 TPE-02

TPE-03

TPE-04

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Јануари 2021
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize