Дома Настани Заврши Балканскиот шампионат во одбојка нa песок до 22 години
Заврши Балканскиот шампионат во одбојка нa песок до 22 години
Понеделник, 16 Јули 2018 12:01

Odbojka-01Заврши Балканскиот шампионат во одбојка нa песок до 22 год.

Победник во машка конкуренција е тимот на Молдавија, а во женска конкуренција тимот на БИХ. Честитки до сите учесници за остварените резултати.

Штипската публика уште еднаш докажа дека е вистински поддржувач на спортот. Благодарност до сите оние кои изминатите три дена го збогатија спортскиот живот во Штип.

 Odbojka-02Odbojka-03Odbojka-04Odbojka-05

 

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Февруари 2019
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize