Дома Настани Триесет и трето издание на ШКЛ
Триесет и трето издание на ШКЛ
Среда, 27 Јуни 2018 11:34

SKL2018-05Во петок започнува триесет и третото издание на најстарата културна манифестација во нашиот град - Штипско културно лето.

Годинава оваа манифестација изобилува со бројни културни настани коишто ја збогатуваат културната понуда за нашите сограѓани.

Во продолжение е програмата на ШКЛ 2018 г., кое трае од 29 јуни до 30 јули.

SKL2018-03

 SKL2018-02

 

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Февруари 2019
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize