Дома Настани Доделени признанија од Општина Штип на пензионирани лекари
Доделени признанија од Општина Штип на пензионирани лекари
Петок, 07 Април 2017 10:00

lekari1По повод 7 април, меѓународниот ден на лекарите, Општина Штип како и лани додели признанија на долгодишни припадници на оваа професија кои оставиле трага во штипското здравство.

Доделување на признанија за посебни заслуги во лекарската професија по повод Светски ден на здравјето од Општина Штип добија: д-р Методи Шекеринов, д-р Лазар Гичев и д-р Ристо Николов.

Признанијата им беа врачени од страна на д-р Влатко Миташев (Претседател на СОШ) и прим.м-р Илчо Захариев (градоначалник).

lekari2lekari3lekari4lekari5

 

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Календар

Јануари 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize