Дома Локален економски развој Стратегии Стратегија за ЛЕР (2019 - 2024)
Стратегија за ЛЕР (2019 - 2024)

Почитувани граѓани на Општина Штип,

Општината изработи работна верзија на Стратегија за локален економски развој на Општина Штип, за програмскиот период 2019-2024. Со цел предложениот стратешки документ да е во корелација со вашите потреби, Ве молиме да го погледнете и да дадете предлози, сугестии или мислења за дополнување на истиот.

Вашите забелешки ве молиме да ги доставите во електронска форма најдоцна до 26.08.2019 година (понеделник) на следините е-маил адреси:

 

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

 

Со почит,

Координативно тело за ЛЕР.

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Септември 2019
П В С Ч П С Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize