Дома Комунални дејности Сертификат за авто такси возач
Сертификат за авто такси возач
Јавен повик за полагање испит за ден 11.09.2015 година
Среда, 12 Август 2015 13:34

 
Јавен повик за полагање испит за ден 22.05.2015 година
Понеделник, 18 Мај 2015 13:13

 
Јавен повик за полагање испит за ден 07.04.2015 година
Петок, 27 Март 2015 10:36

 
Јавен повик за полагање испит за ден 18.03.2015 година
Понеделник, 16 Март 2015 08:10

 
Резултати од испитот за Сертификат за авто такси возач од ден 05.03.2015 година
Петок, 06 Март 2015 12:33

 
Јавен повик за полагање испит за ден 13.03.2015 година
Петок, 06 Март 2015 12:24

 
Јавен повик за полагање испит за ден 10.03.2015 година
Петок, 06 Март 2015 12:21

 
Резултати од испитот за Сертификат за авто такси возач од ден 04.03.2015 година
Четврток, 05 Март 2015 14:52

 
Резултати од испитот за Сертификат за авто такси возач од ден 27.02.2015 година
Понеделник, 02 Март 2015 14:15

 
Овластени правни лица за обуки за добивање Сертификат за авто-такси возач
Вторник, 17 Февруари 2015 13:55

 
<< Почеток < Пред 1 2 Следно > Крај >>

Страница 2 од 2

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Март 2018
П В С Ч П С Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize