Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Настани за
2018
Јануари 2018
  • Четврта седница на Советот на Општина Штип од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на Совет
Февруари 2018
  • Петта седница на Советот на Општина Штип од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на Совет
Март 2018
  • Втора седница на Советот на млади на Општина Штип од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на Совет на млади
Април 2018
  • Трета седница на Советот на млади на Општина Штип од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на Совет на млади
  • Седма седница на Комисијата за урбанизам, комунални дејности и заштита на животната средина од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
  • Трета седница на Комисијата за образование од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
  • Четврта седница на Комисијата за социјални работи и здравство од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
  • Седма седница на Советот на Општина Штип од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на Совет
Мај 2018
  • Деветта седница на Комисијата за урбанизам, комунални дејности и заштита на животната средина од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
  • Осма седница на Комисијата за Статут и прописи од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Март 2019
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize