Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Дваесет и четврта седница на Комисија за финансирање, буџет и локален економски развој
Петок 12 Април 2019, 11:00
од Веб администраторHits : 144

 

 

 

Д н е в е н р е д


1. Предлог-одлука за ообрување на финансиски средства на Општина штип во реализација на проектот „Водоснабдување на населените места: населба Балканска, населба Македонка и село Чардаклија-Општина Штип.
2. Годишна сметка на ЈП„Исар “ Штип за 2018 година.
3. Годишна сметка на СОУ „Јане Сандански“ Штип за 2018 година.
4. Годишна сметка на СОУ „Коле нехтенин“ Штип за 2018 година.
5. Годишна сметка на СОУ„Димитар Мирасчиев“ Штип за 2018 година.
6. Годишна сметка на СОУ„Гимназија „Славчо Стојменски“ Штип за 2018 година.
7. Годишен извештај за работењето на центарот за развој на Источен плански регион за 02018 година со финансиски извештај.
8. Годишен извештај за спроведување на програмата за развој на Источен плански регион 2015-2019 за 2018 година.

Назад

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Август 2019
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize