Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Седумнаесета седница на Комисијата за урбанизам, комунални дејности и заштита на животната средина
Четврток 20 Декември 2018, 09:00
од Веб администраторHits : 189

 

Д н е в е н р е д


1. Предлог-одлука за авто-такси превоз на патници на подрачјето на општина Штип.

Назад

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Октомври 2019
П В С Ч П С Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize