Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Прва седница на Комисијата за правата на детето
Четврток 20 Декември 2018, 14:00
од Веб администраторHits : 174

 

Д н е в е н р е д


1. Определување заменик на претседателот на Комисијата за правата на детето.
2. Предлог-Програма од областа на социјалната, детската и здравствената заштита на Општина Штип за 2019 година.

Назад

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Јули 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize