Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Единаесета седница на Комисијата за култура
Среда 19 Декември 2018, 09:00
од Веб администраторHits : 197

 

Д н е в е н р е д


1. Барање од Националната установа Завод за заштита на спомениците од културата и Музеј-Штип за одобрување на финансиски средства за изготвување на основен проект-Конзервација, санација и реставрација на средновековната тврдина Исар Штип.
2. Предлог-Годишна програма на Општинската установа за култура „Дом на млади“-Штип за 2019 година.

Назад

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Ноември 2019
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize