Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Тринаесета седница на Комисија за спорт
Среда 19 Декември 2018, 12:00
од Веб администраторHits : 170

 

Д н е в е н р е д


1. Предлог-програма за активностите на општина Штип од областа на спортот за 2019 година
2. Предлог-програма за работа на ФК„Брегалница 2008“ А.Д. Штип за 2019 година

Назад

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Јули 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize