Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Петнаесета седница на Комисијата за Статут и прописи
Вторник 18 Декември 2018, 13:00
од Веб администраторHits : 208

 

Д н е в е н р е д


1. Предлог-Одлука за извршување на Буџетот на Општина Штип за 2019 година.
2. Предлог-Одлука за утврдување на вредноста на бодот за платите на административните службеници за 2019 година.

Назад

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Ноември 2019
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize