Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Трета седница на Комисијата за образование
Четврток 19 Април 2018, 13:00
од Веб администраторHits : 1092

 

Д н е в е н р е д


1. Предлог-Одлука за реонизација на јавните основни училишта на територијата на Општина Штип.
2. Предлог – правилник за запишување на деца во прво одделение во општинските основни училишта на територијата на Општина Штип.

Назад

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Октомври 2019
П В С Ч П С Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize