Дома
Општина Штип | Municipality of Stip
Календар на настани Печати EMAIL help
Види по година Види по месец Види по недела Види денес Барај Скокни на месец
Настани за
Вторник 22 Август 2017
08:00
  • 08:30  Триесет и втора седница на Комисија за спорт од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
09:00
  • 09:00  Петнаесетта седница на Комисијата за правата на детето од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
  • 09:30  Шеесет и петта седница на Комисијата за Статут и прописи од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
10:00
  • 10:30  Дваесет и втора седница на Комисијата за еднакви можности од  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  ::  Седници на комисии
11:00Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Календар

Октомври 2017
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize