Дома
Пријавување дискриминација

opstina stip 3Лице за контакт при пријавување случаи на дискриминација е Снежана Санева, е-пошта: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , моб. тел. 078 47 27 07, тел. 032 22 66 47.

 

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Календар

Ноември 2017
П В С Ч П С Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize