Дома Администрирање на приходи Издавање на финансиски картици на даночни обврзници
Издавање на финансиски картици на даночни обврзници

Центар за услуги на граѓаните – шалтер бр. 5

На барање на лицето се издава картица за задолжение и уплати по сите видови даноци.

Рок на издавање на актот - веднаш.

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Мај 2019
П В С Ч П С Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize