Дома Администрирање на приходи Решенија за комунална такса за пуштање музика
Решенија за комунална такса за пуштање музика

Центар за услуги на граѓаните – шалтер бр. 2

Се пополнува Пријава за утврдување на комунална такса (готов образец од општината)  за плаќање на комунална такса за пуштање музика.

Рок за донесување на актот 15 дена по доставување на барањето.

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

Календар

Август 2019
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize