Дома
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Општина Штип | Municipality of Stip
Пријава за избор на спортист на годината

 
ПЛАН ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ЖИВОТНАТА СРЕДИНА за проект „Планински велосипедски рај“
Понеделник, 03 Јули 2017 08:02

 
Дневен билтен на Општина Штип

dneven_bilten_1_resize

 
Политика за квалитет и заштита на животна средина
 
Invest in Macedonia

invest in macedonia resize

 
Контакт со граѓани со некаков вид попреченост

opstina stip 3За лице задолжено за контакт со граѓани кои имаат некаков вид и степен на попреченост, со цел укажување на помош, е делегирано лицето Вања Џамбазова Николовска, вработена во Општина Штип во Одделението за јавни служби, како соработник за социјална, детска и здравствена заштита.

Контакт информации:

Е-пошта: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Моб: 078 47 26 98

Тел: 032 22 66 14

Факс: 032 22 66 01

 
Стратешки ЛЕР план - 2012 - 2017

economic-growth-charts

 
Пријавување дискриминација

opstina stip 3Лице за контакт при пријавување случаи на дискриминација е Снежана Санева, е-пошта: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , моб. тел. 078 47 27 07, тел. 032 22 66 47.

 
Пријава на дефект на јавно осветлување

Пријавете дефект на јавно осветлување на телефонскиот број 032 22 66 29!

 

 
Реализирани постапки - јануари - мај 2017 година

 
Етички кодекс

 
Претставка против полиција

pretstavka-policija

 
Анализа на задоволството на корисниците на услугите на Општина Штип

bar-chart

 

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Банер

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Календар

Јануари 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize