Home Public calls
Public calls
Интерен оглас 01/2017
Tuesday, 01 August 2017 11:20
There are no translations available.

 
Повик за понуди - Изградба на локален пат за село Долани (делница градски гробишта - Новакова чешма)
Thursday, 27 April 2017 07:00
There are no translations available.

 
Јавен повик за давање на користење јавни површини за организирање на панаѓури
Thursday, 16 February 2017 09:15
There are no translations available.

opstina stip 3Општината Штип распишува јавен повик за користење на јавни површини за организирање на панаѓури.

Панаѓури може да се организираат во следните термини:

Read more...
 
Повик до граѓански организации
Monday, 23 January 2017 11:23
There are no translations available.

 
Јавен повик за иницијативи за изработка на ДУП
Friday, 02 December 2016 10:08
There are no translations available.

stip1

 


Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Banner

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Calendar

September 2017
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize