Home Events 80 години од бомбардирањето на Штип
80 години од бомбардирањето на Штип
Tuesday, 06 April 2021 17:46
There are no translations available.

80godOdBombardiranje-01Делегација на Општина Штип, предводена од градоначалникот положи цвеќе на споменикот на жртвите од бомбардирањето на Штип во 1941 година.

80godOdBombardiranje-02

80godOdBombardiranje-03

80godOdBombardiranje-04

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo en

Banner

Calendar

April 2021
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize