Home Events Тампонирање и бетонирање на улици во населба Македонка
Тампонирање и бетонирање на улици во населба Македонка
Tuesday, 02 March 2021 17:38
There are no translations available.

Ulici-NasMakedonkaЈавното претпријатие "Стипион" започна со работа во нас. Македонка.
Во моментот се тампонираат улици, со што следува и бетонирање на истите.
Општина Штип се грижи за сите подеднакво.

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo en

Banner

Calendar

April 2021
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize