Home Events Патрон празник на ООУ Димитар Влахов
Патрон празник на ООУ Димитар Влахов
Tuesday, 09 April 2019 12:19
There are no translations available.

Patron-OUDimitarVlahov-01Вчера, 08.04.2019 г., се одржа настан по повод Патрон празникот на основното училиште Димитар Влахов, во ОМЦ „Киро Глигоров“ во Штип.

Учениците со пригоден рецитал, балетски точки и претстава го одбележаа Патрон празникот на училиштето.

Овој настан беше посетен и од градоначалникот на Општина Штип, Благој Бочварски и раководителката на сектор образование, лер и јавни дејности, Билјана Казанџиска.

 Patron-OUDimitarVlahov-02

Patron-OUDimitarVlahov-03

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Banner

ekoloski-dozvoli-baner

Calendar

April 2019
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize