Home Events Средба на градоначалникот Бчварски со Министерот Оливер Спасовски
Средба на градоначалникот Бчварски со Министерот Оливер Спасовски
Friday, 10 November 2017 14:52
There are no translations available.

Bocvarski-Spasovski1Делегација на МВР предводена од Министерот Оливер Спасовски денес престојуваше во посета на општина Штип.

Домаќин на средбата беше градоначалникот Благој Бочварски. Средбата беше искористена за продлабочување на соработката и остварување на подобри релации со МВР и СВР-Штип.

Bocvarski-Spasovski3

 

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Banner

ekoloski-dozvoli-baner

Calendar

July 2018
M T W T F S S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize