Home Announcements Прием на првачињата на 1 септември 2017 во 9:00 часот
Прием на првачињата на 1 септември 2017 во 9:00 часот
Thursday, 31 August 2017 09:03
There are no translations available.

opstina-stip-zgrada-3Општина Штип и Одделението за Образование ги известува родителите дека приемот на првачињата ќе се оддржи утре (1 септември 2017) со почеток во 9:00 часот, во секое од основните училишта во градот.

 

Moja opstina-baner resize

Makfest 2012 resize

ombudsman

Banner

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Calendar

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize